Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

University of Winnipeg

Розташування: Канада, Вінніпег
Рік заснування: 1871 рік
Тип: Державний
Кількість студентів: 10000
Мова навчання: англійська
Початок навчання: вересень, січень, травень

University of Winnipeg (Вінніпезький університет) було відкрито ще у 19 столітті. Своїх перших студентів він прийняв у 1871 році. Протягом часу свого існування вищий навчальний заклад активно розвивався та за 140 років цілком справедливо отримав звання одного з найкращих університетів Канади.

 Кількість студентів, що навчаються в закладі, складає близько десяти тисяч осіб. Це місцеві мешканці та іноземні громадяни, що приїхали на навчання за програмами студентського обміну. Шляхетна місія University of Winnipeg полягає у тому, аби надати максимальну можливість для отримання вищої освіти корінним мешканцям країни. Сьогодні до зазначеної категорії відноситься близько 12% першокурсників, і цей показник є найвищим серед вищих навчальних закладів Канади.

Університет має великий стипендіальний фонд, а також підтримує талановитих студентів, що належать до малозабезпечених родин. З метою підтримки згаданих слухачів навчального закладу, в університеті створено спеціальний фонд, капітал якого перевищує три мільйони доларів.

Навчання проводиться англійською мовою.

Місце розташування

Університет знаходиться в Вінніпезі (столиця провінції Манітоба, Канада). Місто розташоване у мальовничій місцевості, де зливаються річки Ред-Рівер та Ассінібойн. Це – одне з найкрупніших туристичних місць в країні, що має унікальні природні принади. Крім того, в місті є дуже багато закладів культурного та розважального характеру.

Однак, не тільки туризм зробив Вінніпег популярним. Це – великий транспортний та промисловий центр з добре розвиненою інфраструктурою. Власне вищий навчальний заклад знаходиться у центральній частині міста.

Висока репутація

University of Winnipeg – це державний навчальний заклад, на розвиток якого за останні роки було витрачено близько 200 мільйонів доларів.

Бакалаврські та магістерські програми (800 курсів за 40 тематичними напрямами) приваблюють як молодь, так і досвідчених фахівців з професійним досвідом більш, ніж з 68 країн світу.

Велика кількість програм є унікальними, зокрема, гуманітарні дослідження у сфері прав людини або проблем корінного канадського населення.

Випускники University of Winnipeg завжди досягають високого положення у суспільстві, стають лавреатами престижних премій у різних напрямах науки, лідерами в мистецтві та громадській діяльності.

Інфраструктура університету

Університетське містечко – це розгалужена система навчальних та житлових приміщень, яка складається з шістнадцяти корпусів.

Частина будівель, а саме Richardson College, Buhler Centre, Leatherdale Hall, призначена для проведення занять. Тут відбуваються лекції, лабораторні заняття, презентації наукових робіт та досліджень, наукові конференції, в тому числі, міжнародні. Всі авдиторії обладнані необхідною технікою, що відповідає сучасним вимогам та трендам. До послуг лекторів та студентів – комп’ютери, мультимедійні системи, обладнання для проведення наукових дослідів у різних галузях знань.

Поїсти між заняттями або провести вечір у дружній компанії можна в одному з чисельних кафе, піцеріях або ресторанах, що розташовані на території кампусів.

Студенти також можуть займатися у театральних гуртках та кіностудіях, відвідувати спортивні секції.

Великий спортивний комплекс Axworthy Health and RecPlex з натуральним трав’яним покриттям є справжнім шедевром. Тут можна займатися бігом, футболом, легкою атлетикою та іншими видами оздоровчої активності. Доволі часто у спортивному комплексі відбуваються великі спортивні змагання та заходи.

До послуг студентів також працює бібліотека, що налічує у своєму фонді близько 750000 книжок, навчальних посібників, наукових праць провідних вчених, томів художньої літератури, популярних періодичних видань. Крім того, на цифрових носіях можна знайти різноманітні відео- та авдіозаписи, мікрофільми та монографії, що є складовою частиною університетської спадщини.

Зручний інтернет-каталог дозволяє швидко відшукати потрібну книжку або замовити її у будь-якій бібліотеці земної кулі у форматі «онлайн».

Університет Вінніпегу постійно входить до десятки найкращих ВНЗ Канади. За версією журналу Maclean, газети Globe & Mail та за даними річного звіту за 2012 рік заклад посів четверте місце у рейтингу канадських університетів. Студенти University of Winnipeg  високо оцінили навчальний процес, маленьку наповнюваність груп, якісне харчування та дбайливе ставлення до навколишнього середовища.

Про якість освіти свідчить той факт, що за результатами опитувань, практично усі учні рекомендують цей вищий навчальний заклад своїм знайомим. Серед випускників університету 31 отримувач престижної Стипендії Родоса (Rhodes Scholarship), що призначається для подовження навчання в Оксфордському університеті, а також відомі політики, діячі мистецтва, медицини, бізнесу, колишні та чинні президенти та віце-канцлери  UWinnipeg,  посли, міністри закордонних справ, номінанти премії Еммі, відомі актори, шоумени.

Щорічно стипендіальний фонд університету розподіляє близько двох мільйонів американських доларів для майже половини усіх студентів, в тому числі, іноземних. При цьому розмір стипендій варіюється від ста до двадцяти чотирьох тисяч доларів. На отримання стипендії можуть претендувати студенти, що мають високий вступний бал, більш ніж 80%.

В університеті є такі факультети:

 • мистецтва;
 • бізнеса та економіки;
 • освіти;
 • науки; кінезіології та прикладної охорони здоров’я;
 • теології.

 Вимоги до англійської – TOEFL 80, IELTS 6,5, атестат про закінчення шкільної освіти або диплом коледжу.

Бакалавріат – існують програми тривалістю 3 або 4 роки , по закінченні студент отримує ступінь бакалавра в галузі науки, мистецтва, бізнеса або освіти. Можна брати участь в прикладних програмах, розроблених при сумісництві із Red River College та Manitoba Institute of Trades and Technology, або пройти підготовчі курси для вступу за такими напрямами:

 • медицина,
 • фармацевтика,
 • стоматологія,
 • право,
 • журналістика,
 • інженерні спеціальності.

Магістратура пропонує програми із отриманням ступеню в кваліфікаціях MA – магістр гуманітарних наук, MSc – магістр науки, MDP – магістр в галузі практичного розвитку. Перелік спеціальностей охоплює сферу культурних досліджень, ресурсів та навколишнього середовища, суспільних проблем, теології, шлюбу та сімейної терапії та ін. Крім того, існує низка програм, розроблених сумісно із університетом Манітоби. Тривалість навчання – 1-2 роки. Англійська мова (ELP)– програма для іноземних студентів, яка складається із курсів загальної, академічної та інтенсивної англійської, отримання сертифікатів «Досвід роботи в Канаді» та «Сертифікат вчителя ESL». ELP має статус авторизованого центра для складання тестів CanTEST та TOЕIC. Програма післядипломної підготовки PACE. Програма, націлена на отримання досвіду при підготовці до роботи в Канаді. Викладачі, які спеціалізуються на популярних галузях, програма наставництва та застосування теорії на практиці. Програма надає можливість цілком зануритися до канадської культури, брати участь у різних заходах, а також в святкуванні державних свят. Навчання відбувається в маленьких класах, що має сприятливий вплив на швидкість засвоєння знань.

Студенти можуть мешкати у гуртожитках або студентських будинках на території студентського містечка. Можна обрати проживання у мебльованих номерах (одно- або двокімнатних блоках, апартаментах, студіо) в гуртожитках, однокімнатних номерах з загальною кухнею та ванною кімнатою у будинках спільного проживання, немебльованих квартирах. Чисельні кафе пропонують різні варіанти харчування, страви національних кухонь, салат-меню, приготовані з екологічно чистих продуктів. За бажанням їжу можна готувати самостійно на кухні, на якій є необхідна побутова техніка та посуд. Доступні також послуги пральні (за окрему плату).

Назва програми Вартість
Бакалавріат від 12850 CAD на рік
Магістратура від 12860 CAD на рік