Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

Vish International School

Розташування: Італія, м. Неаполь
Рік заснування: 2009
Тип: Приватний
Кількість студентів: 4500
Мова навчання: англійська
Початок навчання: жовтень, січень, квітень, червень

Міжнародна школа Віш (Vish International School) розташована у Неаполі (Італія). Цей приватний навчальний заклад було відкрито у 2009 році. Попри свій молодий вік, школа приваблює студентів з різних країн цікавими програмами та високим рівнем викладання.

У школі навчається 4500 студентів, а мовою навчання є англійська.

Спеціалізація Vish International School –  це готельний, ресторанний та туристичний бізнес.

Переваги навчання у Vish International School

У школі здобувають освіту студенти з двадцяти п’яти країн світу. Навчальні групи - малочисельні, тому викладач на заняттях має можливість встановити тісний контакт з кожним слухачем та налаштувати його на досягнення кінцевої мети. Така політика закладу себе повністю виправдовує: 80% випускників знаходять собі роботу відразу після закінчення курсу навчання.

Навчальні програми вдосконалюються з урахуванням змін в підходах до роботи за напрямами школи. Це можливо завдяки плідному співробітництву професорсько-викладацького складу з представниками бізнесу. Зацікавлені підприємці з міжнародним досвідом роботи охоче діляться своїми навичками з майбутніми лідерами.

Практичні заняття надають студентам можливість, як то кажуть «спробувати» професію, якій вони себе присвячують, з середини. Методика дає позитивний результат: приступаючи до роботи, кулінари, туристичні та готельні менеджери вже знають основи професії та не розгублюються, роблячи перші кроки на робочому місці.

Важливу роль у навчанні відіграють індивідуальні стажування.

«Живіть в Італії, вчіть англійську, спрямовуйте майбутнє!» -  ці слова - гасло Vish International School, яке відображає дух школи. Щорічно тут проходять корпоративні свята, в основі яких – пригоди, проводяться командні ігри та психологічні тренінги. Це допомагає згуртувати колектив, налаштувати студентів на командну роботу, що є дуже важливою навичкою для побудови  успішної кар’єри в обраному напрямі діяльності.

Переваги закладу

 • Міжнародна школа, де навчаються студенти з 25 різних країн.
 • Глобальний рейтинг MBA 2017-2018: підвищення заробітної плати в Європі на 12-20%.
 • 80% випускників знайшли стабільну роботу протягом трьох місяців після закінчення навчання.
 • Венчурний тімбілдінг на щорічній основі у якості стимулу для розвитку навичок позитивного мислення.
 • Утвердження ідей та експериментування за підтримки професорів Vish.
 • Партнерські/ інвесторські презентації, що проводяться кожні чотири місяці.
 • Однорічне стаціонарне навчання за програмою MBA та бакалавріату повністю англійською мовою.
 • Індивідуальне стажування або зосередження на підприємницьких проєктах.
 • Унікальний життєвий досвід.

Vish International School пропонує студентам пройти навчання за програмою «Міжнародний бакалавр». Курс розрахований на три роки. У якості спеціалізації можна обрати кулінарію, готельний бізнес або туристичний напрямок.  Магістерська програма розрахована на рік навчання. Вона підійде для студентів, що бажають оволодіти навичками керівника в обраній сфері діяльності. Найбільш популярними є наступні напрями:

 • MBA у сфері менеджменту загального профілю;
 • MBA у сфері готельного менеджменту та магістр кулінарного мистецтва.
Розроблена також програма інтенсивних курсів. За короткий проміжок часу можна реально набути необхідні навички для успішної кар’єри на обраному шляху.

VISH пропонує свою тимчасову резиденцію для іноземних студентів на час пошуку місця проживання у Неаполі. VISH співпрацює з різними типами готелів та агенцій нерухомості задля задоволення усіх вимог та бюджетних можливостей студентів. VISH діє як посередник між двома сторонами, гарантуючи швидку та прозору взаємодію.

Назва програми Вартість
Бакалавріат від 7200 EUR на рік
Магістратура від 9200 EUR на рік