Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

Підготовка до FCE

Іспит FCE – це система тестів, розроблена в Великобританії для оцінки рівня володіння англійською мовою. Це один з популярних кваліфікаційних іспитів.

Сертифікат безстроковий і не вимагає перездачі.

Іспит з англійської мови FCE здається тими, хто планує працювати за кордоном або проходити навчання в англійських школах і вузах, для підтвердження володіння письмовим (загальна англійська) і усним мовленням на рівні Upper-Intermediate.

Приймається іспит по всьому світу і виключно сертифікованими центрами. Екзаменатори відбираються Кембриджським університетом.

Програма підготовки та іспит FCE дають мовні навички, що дозволяють власникам сертифікату вільно спілкуватися англійською мовою в безлічі ситуацій реального спілкування.

Підготовка до здачі FCE розрахована на слухачів з рівнем володіння англійською мовою не нижче Upper-Intermediate.

Завданням курсу є ознайомлення слухачів з форматом іспиту по кожному з чотирьох розділів: письмова частина, читання, аудіювання, говоріння.

На заняттях слухачі виконують завдання, що відповідають формату іспиту. Розвивають навички письма, читання, говоріння, аудіювання, а також розширюють словниковий запас. В процесі навчання проводяться контрольні тести, що дозволяють перевірити отримані знання.

Після закінчення курсу слухачі знають формат іспиту, вміють виконувати типові завдання по кожному з 4-х розділів, вміють діяти в тимчасових рамках, встановлених іспитом, вільно орієнтуються у притаманній для іспиту лексиці.

Заняття проводять викладачі, що мають великий досвід роботи з програмою підготовки до FCE, що знають особливості екзаменаційних вимог, знайомі з форматом тестувань, що стежать за змінами в структурі і процесі складання іспиту.

Вимоги до кандидатів: знання англійської мови на рівні Upper-Intermediate.

Тривалість курсу: 4,5 місяці (3 семестри по 1,5 міс).

Час проведення занять: 3 заняття на тиждень по 1,5 години.

Детальну інформацію за розкладом і дати старту з радістю надасть менеджер по тел. +380683836262 або telegram.

Увага: нині набору на цей курс у групі немає. Можливий індивідуальний формат підготовки до іспиту.