Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

Як іммігрувати до Австралії при зачинених кордонах?

Незважаючи на викликані пандемією складності, Австралія продовжує пропонувати різноманітні шляхи імміграції. І поки багато потенційних іммігрантів ще чекають відкриття австралійських кордонів, щоб отримати ПМП, кандидати на програму Global Talent Independent Program (GTIP) вже зараз можуть стати резидентами Австралії, навіть при закритих кордонах!

Програма представляє собою спрощений спосіб отримання візи для висококваліфікованих фахівців. Володарі даної візи мають право проживати, навчатись і працювати в Австралії, зареєструватися в програмі медичного обслуговування, отримати австралійське громадянство, а також спонсорувати приїзд до Австралії дружини/чоловіка, дітей та, якщо заявнику до 18 років, спонсорувати імміграцію батьків, братів і сестер.

Серед переваг Global Talent Independent Program можна згадати наступні:

  • відсутність вимоги до наявності роботодавця;
  • віковий поріг заявника до 56 років, що відрізняє цю візу від звичайних програм імміграції, в яких віковий поріг – 45 років;
  • знижені вимоги до англійської (середній бал IELTS 4.5); і навіть якщо немає можливості підтвердити вищевказаний IELTS, тоді можна «обійти» цю вимогу, сплативши додатковий внесок.

Кандидатами можуть стати високорівневі фахівці певних цільових секторів, а також випускники докторантури і деякі студенти докторантури, які близькі до завершення дисертації і можуть продемонструвати винятковий талант і міжнародне визнання в цільовому секторі.

Всі претенденти на цю візу мають можливість іммігрувати разом зі своїми найближчими родичами.

Звертайтеся до Tower Group – ми запропонуємо вам оптимальний шлях імміграції до Австралії залежно від вашої індивідуальної ситуації!