Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

Австралія потребує іммігрантів більше, ніж будь-коли раніше, щоб компенсувати вплив коронавірусу

Багато охочих іммігрувати в Австралію на сьогоднішній момент вирішили почекати, тому що побоюються припинення імміграційного процесу або зовсім скасування віз. Необхідно розібратися, чи це вірне рішення, чи варто почекати або все ж таки побоювання марні.

20 березня 2020 р. Австралія закрила в’їзд для іноземців до стабілізації ситуації з коронавірусом. Це тимчасовий захід, дату його закінчення спрогнозувати складно, але на думку експертів, в гіршому сценарії вона триватиме 6 місяців.

Що ж сталося з тими, чиї ПМП візи розглядаються та тими, хто вже їх отримав? Абсолютно точно не варто піддаватися паніці, використовуйте для інформації тільки офіційні джерела. Імміграційні органи продовжують роботу, як і оцінні організації, імміграційні справи розглядаються.

Якщо хтось вже отримав візу, і у нього закінчується термін в’їзду в країну, то цей термін імміграційні органи продовжують.

Якщо у когось закінчується віза всередині Австралії, є можливість податися на іншу візу або візу bridging, і залишатися в країні.

Немає ніяких заборон або обмежень для початку імміграційного процесу.

Тому, якщо у вас нарешті з’явилося трохи більше вільного часу, саме час почати займатися документами для вашої ПМП візи.

Що ж стосується потреби Австралії в іммігрантах, наслідки коронавірусу її тільки збільшать.

Австралійські експерти прогнозують ще більшу потребу у кваліфікованих іммігрантах в майбутньому. Д-р Shane Geha, керуючий директор EG Urban Planning, вважає, що Австралія потребує мігрантів «більше, ніж будь-коли раніше», щоб збільшити обсяги виробництва і скоротити збитки, завдані галузям освіти, туризму і сільському господарству.

«У нас нестабільна економіка, яка потребує іммігруючих працівників, потребує студентів і туристів», – сказав він. Джерело

Наші експерти компанії Tower радять не відкладати ваші плани і починати імміграційний процес вже зараз.

Ми будемо раді відповісти на ваші запитання за телефоном: 098-920-54-82.

Для оцінки ваших шансів на імміграцію надсилайте ваші дипломи з додатками, резюме, рівень володіння англійською мовою (якщо подружжя, то документи обох) на імейл: test@tower.ua.