Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

IELTS Test Preparation Online – індивідуальна підготовка до IELTS

Шановні клієнти та відвідувачі сайту! Нагадуємо, що маємо постійний набір на індивідуальні курси підготовки до IELTS. Навчальний курс складено за сучасними матеріалами та завданнями з минулих тестів, є можливість коригувати програму згідно поточного рівня студента, строків навчання та бажаних балів, а також додати граматику за необхідності.

підготовка до ielts

Викладачі курсу – сертифіковані українські фахівці, які успішно склали іспит IELTS на високі бали (8.0-8.5), мають інші міжнародні сертифікати та дипломи (Celta, Delta), а також досвід підготовки студентів до IELTS (Academic module or General Training) більше 5 років.

Середня тривалість курсу підготовки до іспиту – 2-3 місяці і залежить як від рівня володіння англійською на момент старту навчання, так і від бажаних балів. Так, за вказаний вище строк реально покращити результати на 0,5-1 бал.

Оптимальна кількість занять на тиждень: 2-3 заняття, щоб був час для засвоєння матеріалу, виконання домашніх завдань та самостійної практики. Таким чином, студент має бути готовим приділяти увагу підготовці щодня по 1-2 години. Наприклад, письмова частина та читання тривають по 60 хвилин, і ви маєте робити ці завдання згідно таймінгу, не відволікаючись на сторонні речі. Це важливо, щоб згодом звикнути відчувати та правильно розподіляти час і встигнути зробити всі завдання на іспиті.

Нині всі заняття ми проводимо у онлайн форматі (Zoom or Skype), індивідуально або у парі. Заняття у парі актуальні для друзів або сімейних пар, які мають однаковий рівень знань та планують складати той самий модуль (General Training or Academic).

Багато студентів питають, як правильно обрати модуль. Якщо ви плануєте вступати у вищий навчальний заклад за кордоном, то потрібен IELTS Academic module. Переважно, вимагають 6.5 загальний бал і не нижче 6.0 з кожного модулю (Upper-intermediate level). Тобто в сертифікаті кожна з навичок (Speaking, Listening, Reading, Writing) будуть оцінені окремо + буде загальний бал. Для навчальних закладів Великої Британії буде потрібна версія IELTS for UKVI. Також Academic потрібен для роботи викладачем, лікарем.

Якщо плануєте працювати за кордоном або потрібно підтвердити рівень англійської для роботи у міжнародній компанії в Україні, плануєте іммігрувати до англомовної країни (Австралія, Нова Зеландія, Канада), то потрібно складати IELTS General Training. Росповсюджена вимога 7.0 або вище, тобто рівень Advanced (C1). Для деяких професій мінімальний рівень 5.5 на робочу візу. Якщо мова про професійну імміграцію, то варто розраховувати на 7.0+.

Перед тим, як пропонувати вам курс навчання ми обов’язково проводимо діагностичне тестування (усна частина – інтерв’ю та письмова – есе) у дистанційному форматі. За результатами надаємо рекомендації щодо навчальної програми. Затверджуємо кандидатуру викладача та графік (не менше 2 занять на тиждень, працюємо і у вихідні), а також підписуємо договір – тільки після цього студент вносить плату за курс.

Якщо рівень знань надто низький або строк, на який ви розраховуєте, не є реальним, ми одразу про це повідомимо і запропонуємо оптимальний варіант або надамо рекомендацію для самостійної роботи.

Зараз в Україні реєстрація на іспит IELTS ще не поновлена, іспит не проводиться, але ми пильно слідкуємо за новинами тест-центру і тим часом готуємо студентів. Якщо у вас є можливість скласти іспит у Польщі – то це гарна альтернатива. Якщо немає такої можливості, то можна розглянути іспит TOEFL iBT Home Edition, який можна скласти не виходячи з дому, але ваше обладнання має відповідати певним вимогам. Ми також готуємо і до TOEFL.

Вартість індивідуального курсу та програма за посиланням.

Для отримання консультації та запису на тестування залишайте запит на сайті або пишіть нам в telegram, щоб отримати вільні слоти у розкладі, доступні для бронювання (+380683836262).