Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

Індивідуальні курси підготовки до іспитів IELTS, TOEFL iBT, PTE A

Шукаєте ефективний спосіб підготовки до міжнародних іспитів з англійської мови? Тоді наші курси – це те, що вам потрібно! 

Наразі проводимо набір на індивідуальні курси підготовки до іспитів:

Ми пропонуємо вам заняття з кваліфікованими викладачами, які мають міжнародні дипломи та сертифікати, що підтверджують їх кваліфікацію, та склали іспити на високі бали. Вони допоможуть вам не тільки засвоїти матеріал, але й зрозуміти вимоги іспитів та дати поради, як досягти високого балу.

Ми розуміємо, що ваш час – це цінний ресурс, тому пропонуємо заняття у форматі онлайн, щоб ви могли навчатися в будь-який зручний для вас час. Вам не потрібно буде їхати до навчального центру, а можна навчатися з будь-якої точки світу, де є доступ до Інтернету.

Наші заняття проводяться за зручним розкладом, а програма підбирається індивідуально, залежно від ваших потреб. Ми розуміємо, що кожен учень має свої сильні та слабкі сторони, тому пропонуємо індивідуальний підхід до навчання, щоб максимально використати ваш потенціал.

Навчальні матеріали включені у вартість курсів та надаються в електронному вигляді. Вам не потрібно буде купувати додаткові підручники або матеріали. Ми надаємо все необхідне, щоб ви могли успішно підготуватися до іспитів з англійської мови.

Не гайте часу на пошук курсів підготовки до міжнародних іспитів з англійської мови. Реєструйтесь на наші курси і ви зрозумієте особливості завдань на іспиті, отримаєте практичні навички та зможете отримати високі бали. 

Зв’яжіться з нами сьогодні і дізнайтеся більше про наші курси індивідуальної підготовки до IELTS, TOEFL iBT та PTE Academic!

Для запису на курс напишіть нам у будь-який месенджер за номером +380683836262 (Viber, WhatsApp, Telegram) або залишайте запит через форму (кнопка “Залишити запит”).