Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

Webster University

Розташування: США
Рік заснування: 1915
Тип: Приватний
Кількість студентів: 14 500
Мова навчання: англійська
Початок навчання: серпень, січень, червень

Webster University (WU) знаходиться у штаті Міссурі (США). Це – приватний навчальний заклад, який пропонує програми вищої освіти у сфері мистецтв, охорони здоров’я, сучасних технологій тощо. Головний принцип навчання в університеті – індивідуальний підхід до кожного студента. Розроблені вищим навчальним закладом програми націлені на те, щоб допомогти слухачам максимально розкрити свої таланти та досягти бажаного успіху.

Репутація світового рівня

За свою багаторічну історію (а це – тридцять років наполегливої праці) університет добився визнання на світовій арені, у його активі – багато досягнень. Зокрема, у 2017 році програма з навчання за кордоном, розроблена WU, відзначена організацією Great Value Colleges як одна з найкращих в Америці. Популярний ресурс США U.S. News and World Report також включив цю програму до топ-списку програм навчальних закладів країни за 2018 рік. Інститут міжнародної освіти (IIE)  у своєму щорічному звіті відзначив університет, назвавши його найкращим навчальним закладом штату Міссурі, за високий рівень організації роботи з іноземними студентами. Філії Webster University розкидані по всьому світу: у Великобританії, Швейцарії, Австрії, Греції та Голландії, Таїланді та Китаї, а крім того, у Гані.   У багатьох сферах своєї діяльності WU плідно співпрацює з двома університетами: японським Kansai University в Осаці та мексиканським Universidad Autónoma de Guadalajara в Гвадалахарі. Керівництво вищого навчального закладу турбується не тільки про надання своїм студентам якісної освіти, але й про їх насичене дозвілля. Свої вміння студенти можуть розвивати у спортивних секціях та творчих колективах. При університеті можна знайти багато цікавих місць для організації дозвілля та розваг, підібрати улюблене заняття буде зовсім не складно. Заняття проводять досвідчені наставники, з якими легко здобути успіхів на обраній ниві. Результати роботи наставників говорять самі за себе. Наприклад, університетська команда з шахів визнана найкращою у Сполучених Штатах.

З кампусами у Північній Америці, Європі, Азії та Африці, університет Вебстера вже понад тридцять років визнається лідером у сфері міжнародної освіти. Навчальні програми Webster University входять до 2%  програм, що їх використовують 1600 коледжів та університетів, які пропонують навчання іноземцям (дані з джерела “America's Best Colleges”). Заклад займає третє місце серед усіх приватних університетів Міссурі, що приймають іноземних студентів, та має статус «Американський ТОП-коледж» за версією Forbes. У 2016 році ТОП МВА-програма Вебстера була оцінена як найкрупніша в регіоні Сент-Луїсу виданням Business Journal.

Навчальні програми

В університеті можна отримати освіту різного рівня. Студенти навчаються за програмами бакалавріату, магістратури, докторантури та МВА. По закінченні обраних модулів, вони стають дипломованими спеціалістами у таких напрямах, як: 
  •             мистецтво;
  •             консультування;
  •             маркетинг та комунікації;
  •             викладання та освіта;
  •             охорона здоров’я та сестринська справа;
  •             людські ресурси;
  •             бізнес;
  •             менеджмент та лідерство;
  •             технології та кібербезпека.

Кампуси університету розташовані по всьому світу, однак, головним є кампус у Сент-Луїсі. Всім першокурсникам дозволяється жити у резиденції університету протягом перших двох років навчання. Вони можуть обрати проживання у резиденції West Hall або Maria Hall. Вартість проживання у такому гуртожитку визначається в залежності від умов розміщення та може становити від $2330 за семестр.

Назва програми Вартість
Залежно від програми від 28500 USD