Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

Освіта у Канаді

Етапи вступу до учбових закладів Канади з наступною можливістю працевлаштування та імміграції:

 1. Безкоштовна консультація телефоном (попередня консультація в офісі з загальних питань вступу).
 2. Детальна консультація в офісі (пропонується перелік учбових закладів з вичерпною інформацією).
 3. Підписання договору з Tower Group та передоплата.
 4. Збір необхідних документів та подання їх на зарахування до обраного учбового закладу.
 5. Отримання листа про зарахування для посольства Канади (за 4-6 тижнів).
 6. Кінцевий розрахунок за послуги Tower Group.
 7. Збір та переклад документів для посольства Канади.
 8. Отримання дозволу на навчання та студентської візи.
 9. Оплата навчання (оплата за перший семестр/рік навчання).
 10.  Прибуття до Канади, поселення та програма орієнтації.
 11.  Навчання.
 12.  Працевлаштування (отримання дозволу на роботу на термін від 1 до 3 років).
 13.  Отримання ПМП (освіта + досвід роботи у Канаді = можливість імміграції).

 

Чому мені варто обрати навчання у Канаді?

Відповідь на це питання доволі проста: з огляду на цілу низку причин. Достатньо зайти на сайти різних учбових закладів країн Британської спільноти та подивитися, скільки коштує у них навчання. Канада – це найбільш доступна за вартістю англомовна країна. Тут можна вчитися у коледжі за 13500-14000 CAD (канадських доларів) на рік (вони на 10% дешевші за американські) та сплачувати близько 9000-10000 доларів за житло та харчування. В Британії систему коледжів не можна вважати розвинутою, а за навчання в університеті доведеться викласти не менш, ніж 13000 фунтів (приблизно 20000 доларів за рік). США та Австралія стануть потенційному студенту ще дорожче. Більш того, канадська освіта, повірте, нічим не гірша за британську, американську чи австралійську. Ви можете бути впевнені, що з канадським дипломом вам будуть раді абсолютно у будь-якій країні світу. Якщо, звичайно, у вас виникне бажання поїхати туди з Канади.

Чи зможу я отримати досвід роботи після навчання у Канаді?

Саме цей момент і є найважливішою причиною, за якої ваш вибір буде зроблено на користь цієї країни. В Канаді найгуманніше законодавство для тих іноземних студентів, які вклали гроші у навчання. Ви матимете змогу залишитися в країні після отримання диплома на абсолютно законних підставах, до того ж, на термін, що дорівнюватиме строку навчання, проте не більше 3-х років. Після цього Ви зможете безперешкодно емігрувати за однією з декількох програм, що є відкритими для колишніх студентів, які мають досвід роботи у Канаді. На додаток, Ви матимете змогу почати знайомитися із роботодавцем вже під час навчання: навіщо чекати отримання диплому, коли законодавство знаходиться на вашому боці, і ви можете насолодитися можливістю працювати 20 годин на тиждень, ще будучи студентом!

Чому вам варто скористатися послугами нашої організації, обираючи програму навчання у Канаді?

Ми обіцяємо супроводжувати весь процес вашого вступу: від моменту звернення до нашої компанії до моменту вибору житла та навіть допомоги із пошуком першої роботи (за бажанням). Спочатку ми разом з вами обираємо спеціальність та коледж/університет для вступу. Потім ми зараховуємо вас до обраного навчального закладу та отримуємо підтвердження про зарахування. На наступному етапі ми надаємо повний пакет документів до посольства Канади та очікуємо на видачу вам студентської візи (Study Permit). Після цього ми готуємо вас до від’їзду, купуємо авіаційні квитки, бронюємо житло. За фактом вашого приїзду наші партнери у Канаді зможуть допомогти вам з відкриттям банківських рахунків, написанням резюме «по-канадські» та навіть із пошуком першої роботи. Погодьтеся, завдяки всьому цьому, ми зробимо ваш переїзд значно простішим!

Навчання у Канаді – неперевершений досвід та унікальна можливість попрацювати в одній з англомовних країн, а може, й залишитися там назавжди. Якщо ви прийдете до нашого офісу у Києві найближчим часом аби обрати навчальний заклад, ваша неповторна канадська історія розпочнеться вже за 2-3 місяці.

Відео — 6 найкращик провінцій Канади для навчання та проживання

Ви не впевнені у рівні своєї англійської? Складіть тест IELTS.