Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

Освіта за кордоном

Щорічно все більша кількість українців прагне пройти навчання за кордоном з метою отримання знань, що допоможуть у майбутньому знайти престижну роботу, побудувати кар’єру та забезпечити сталий рівень доходів.

освіта за кордоном

Для наших громадян міжнародна вища освіта – це чудова можливість одночасно побачити світ, навчатися за найсучаснішими програмами, «підтягнути» знання з іноземної мови, а для багатьох – ще й шанс назавжди залишитися жити у іншій країні з високими життєвими стандартами.

За статистикою Департаменту міжнародного співробітництва та європейської інтеграції наразі за кордоном навчається 15-20 тисяч наших співвітчизників. Експерти приходять до одностайної думки, що в подальшому кількість бажаючих пройти навчання за кордоном буде тільки зростати.

Вища освіта, здобута у закордонному вищому навчальному закладі, відкриває великі можливості в майбутньому. Окрім диплому міжнародного зразка, який є найпрестижнішим у багатьох країнах, студент має шанс глибше вивчити англійську мову, освоїти міжнародні методики і побудувати блискучу кар’єру.

Детальніше

Оскільки в наш час навчання за кордоном — це важлива складова освіти сучасних та успішних людей компанія Tower Group докладає всіх зусиль, щоб зробити зарубіжну освіту якомога більш доступною для українців.

Детальніше

Прекрасна можливість для дітей підвищити рівень володіння англійською під час канікул із зануренням в мовне середовище. Навчання проходить на базі спеціалізованих мовних шкіл і шкіл-пансіонів. Знайомство з культурою країни і приємне проведення часу з однолітками із різних країн світу.

Детальніше

 

Чим приваблює навчання за кордоном

Отримання бажаної освіти стає для наших співгромадян більш доступним у фінансовому плані, а в окремих випадках вартість навчання буває навіть дешевшою, ніж в Україні.

Роботодавці надають перевагу працівникам, що мають міжнародні дипломи чи сертифікати, оскільки такі співробітники демонструють наступні беззаперечні переваги: вони вміють адаптуватися у новому середовищі, мають ґрунтовну теоретичну базу, необхідні практичні навички та досконало знають іноземну мову.

Сьогодні в Україні є декілька освітніх структур, які дійсно можуть скласти гідну конкуренцію зарубіжним навчальним закладам. Мовний центр TOWER входить до складу шкіл, які користуються попитом, оскільки тут є все для того, щоб учні могли швидко оволодіти корисними навичками та стати справжніми професіоналами з англійської. Навчання у нас – не безкоштовне, проте, ціни – конкурентоздатні.

Отримати вищу освіту за кордоном: мовні нюанси

  • Якщо вашою метою є вступ до ВНЗ, то ви повинні бути готові продемонструвати на етапі прийому потрібний рівень володіння мовою, якою буде здійснюватися навчання в обраному учбовому закладі. Саме тому, аби вступити до цього закладу, ви маєте бути готовим витратити час та гроші, щоб вивчити іноземну мову у потрібному обсязі.
  • В країнах, де навчання в ВНЗ ведеться англійською, від вас можуть вимагати міжнародний сертифікат, що підтверджує рівень володіння мовою, наприклад, IELTS, отже, варто потурбуватися про його отримання.
  • У мовному центрі TOWER (Київ) вам допоможуть здолати зазначену перешкоду. Ми маємо унікальний досвід підготовки студентів до успішного складання іспиту IELTS для отримання міжнародного сертифікату.

Вартість навчання за кордоном для українців

Вартість навчання певній спеціальності у закордонних університетах може бути різною. В одному ВНЗ вона – зависока, в іншому, навпаки, цілком прийнятна. Потрібно знати розцінки на навчання, аби обрати потрібний курс, що відповідатиме як вашим уподобанням, так і вашій фінансовій спроможності. Нижче наведена приблизна вартість навчання за кордоном у різних країнах

Англія10-18 тис. фунтів на рік
Шотландіявід 9 тис. фунтів на рік
СШАвід 10 до 50 тис. доларів на рік (залежить від престижності ВНЗ)
Канадавід 13 до 30 тис. канадських доларів на рік
Нова Зеландіявід 12 до 30 тис. новозеландських доларів на рік
Німеччинав державних університетах навчання безкоштовне, проте, потрібно сплачувати студентський внесок у сумі від 120 до 600 євро за семестр
Франціяблизько 300-500 євро на рік
Польща1500-5000 євро на рік год, медицина — до 15000 євро на рік
Чехіявід 1500 до 5000 тис. євро на рік

Мовні курси: навчання за кордоном із зануренням у культуру

Один з найкращих способів досконало оволодіти будь-якою мовою – безпосередній контакт з її носіями. Вивчення англійської на курсах для дорослих та дітей за кордоном – дуже популярний напрямок в Україні.

Основні види навчання: 

  • літні дитячі та молодіжні мовні табори у Великій Британії та на Мальті;
  • вивчення англійської у школах та спеціалізованих центрах для дітей, студентів та дорослих на Мальті, в США, Канаді, Новій Зеландії та великій Британії;
  • спортивні мовні табори для дорослих на гірськолижних курортах Канади, Чехії та Австрії.

Безсумнівні переваги навчання за кордоном полягають у тому, що: ви повністю поринаєте у іноземне мовне середовище, збагачуєте свій словниковий запас новими лексичними одиницями, багато слухаєте та, як наслідок, починаєте розбиратися у змістовному наповненні мови, постійно говорите самі, відшліфовуючи вимову і, нарешті, починаєте думати мовою, яку вивчаєте!

Отримати актуальну інформацію про навчання за кордоном у 2020-2021 році ви зможете у мовному центрі TOWER. Підготуватися до складання іспиту на отримання міжнародного сертифікату IELTS, визначитися з вибором закордонного ВНЗ, підібрати оптимальну для вас освітню програму завжди допоможуть кваліфіковані спеціалісти центру TOWER. Звертайтеся, і ви отримаєте гарантований результат.