Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

Вивчення англійської мови у Британії

Сучасні реалії потребують від людини наявності гарної освіти та знання іноземних мов. Англійська мова стала універсальним засобом комунікації. Роботодавці з більшою вірогідністю запропонують місце працівнику, який володіє англійською. Міжнародне співробітництво в різних сферах економіки та культури здійснюється англійською.

Переваги здобуття освіти в Британії

Ніхто не наважиться поставити під сумнів твердження, що англійську мову краще вивчати в країні, де вона зародилася. Вивчення мови в Британії має значні переваги:

 • спілкування з носієм мови;
 • усі викладачі мають високий рівень кваліфікації;
 • найрізноманітніші форми вивчення мови;
 • заняття для різних категорій слухачів.

Займаючись мовними курсами в Британії, студент може повністю поринути в культурну атмосферу країни. На заняттях, в родині, де мешкає, супермаркеті, транспорті, сусідньому пабі буде лунати англійська, поліпшуючи ваше розуміння та запам’ятовування мови. Навіть короткострокове перебування в Британії змусить слухача думати англійською, чого важко досягти на заняттях в рідній країні.

Форми навчання

В Британії велика кількість установ та організацій, які пропонують вивчення англійської мови. Багато мережевих шкіл, які поєднують декілька центрів в різних містах під однією назвою, курсів при ВНЗ, загальноосвітніх шкіл та коледжів. Також можна навчатися в приватних компаніях, якими володіє одна родина. Рівень викладання та вартість в різних установах варіюються.

Курси можуть бути короткостроковими або довготривалими. Популярною є практика літніх курсів, коли діти знаходяться на канікулах, а дорослі – у відпустці та можуть знайти час на поїздку та навчання.

Умовно курси можна поділити на:

 • дитячі;
 • для дорослих;
 • для викладачів.

Дитячі табори

Однією з форм навчання дітей англійській мові в Британії є літні табори. Діти та підлітки відвідують заняття англійської, подорожують країною, знайомляться з місцевими пам’ятками. Спілкування англійською відбувається нон-стоп впродовж всього періоду перебування в таборі.

Склад вчителів у таборі ретельно підібраний, без випадкових осіб з неперевіреною репутацією. Навчання починається з найпростішого, навіть якщо дитина вже володіє певними знаннями. Що може бути краще, ніж провести літні канікули з користю? Такий відпочинок запам’ятається дитині надовго, а бездоганне знання англійської буде приємним бонусом.

Курси для дорослих

Курси англійської для дорослих бувають різного рівня підготовки:

 1. загальний (General English) – від категорії «Англійська для починаючих» (Beginner) до більш складних рівнів (Advanced);
 2. для бізнесменів (Business English) – для покращення комунікації в діловодстві;
 3. для професіоналів (Professional Courses) – спеціальне навчання для юристів, лікарів або економістів;
 4. для підготовки до оцінювання IELTS або TOEFL;
 5. для особливої категорії слухачів (Executive English) – ексклюзивне індивідуальне вивчення мови, коли викладач супроводжує учня всюди.

Всі курси об’єднує те, що викладання починається з найпростіших матеріалів та поступово рухається до розширення словника та навичок. Якщо слухач не знає навіть англійської абетки, перейматися не варто.

Який саме курс обрати, залежить від поставленої мети та фінансових можливостей, оскільки деякі форми навчання коштують доволі дорого.

Умови проживання та вартість навчання

Здобуття освіти в Британії має ціну, яка значно відрізняється, в залежності від навчального закладу та його географічного положення. Вартість курсів в Лондоні або Брайтоні може не дуже різнитися. З проживанням ситуація складається по-іншому: чим більшою є відстань учбового закладу від столиці, тим меншими будуть витрати на помешкання.

У мовних школах Британії поширена практика розселення учнів по місцевим родинам, де адаптація до мовного середовища відбувається значно швидше. В цьому випадку вартість проживання буде нижчою, ніж розміщення в резиденціях при учбових закладах.

При твердому намірі вивчення мови в Англії, слід зважати на термін навчання, який може бути від 2 тижнів до року, вартість курсів, перельоту та транспорту, витрати на харчування та проживання, витрати на отримання візи та реєстраційний збір.

Висновки

 • В Great Britain, місці, де мова зародилась та має постійний розвиток, можна здобути приголомшливі знання з англійської.
 • Щоб обрати курси, Вам слід орієнтуватись на досвід тих, хто вже отримав освіту.
 • Обирайте курси, залежно від мети та фінансових можливостей.
 • Помешкання та продукти дешевші якнайдалі від столиці.
 • Дитина може плідно провести канікули в літньому британському таборі та отримати гарну базу знань англійської.