Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

Середня освіта за кордоном

Оскільки сьогодні навчання за кордоном – це важлива ланка освіти сучасних та успішних людей, компанія Tower Group прикладає усіх зусиль, аби зробити навчання за кордоном доступнішим для українців. Кожен рік ми допомагаємо дітям здобувати освіту в школах Швейцарії, Британії, США, Канади, Австралії та Нової Зеландії. Але чим відрізняється навчання за кордоном від українського, і які переваги воно має?

Переваги середньої освіти за кордоном

Почнемо з того, що середня школа – це найліпший час для навчання, в цілому, та вивчення нової мови, оскільки з роками освоєння мови стає складнішим. Навіть якщо Ваша дитина має невеликий досвід володіння мовою країни, де вона буде навчатися, або зовсім не має такого, заглиблення в мовне середовище є найшвидшим та найефективнішим методом вивчення мови. В сучасному світі знання більш, ніж однієї мови, допоможе Вашій дитині по-справжньому спілкуватися та встановлювати зв’язки з представниками інших культур. Також, у майбутньому надасть перевагу при вступі до ВНЗ та працевлаштуванні.

Навчання за кордоном допоможе розширити досвід Вашої дитини, по-іншому побачити світ та зрозуміти, що несе у собі термін «громадянин світу». Перебування в іноземній родині, знайомство з новими друзями з інших країн, відвідування іноземної школи – це найкращий спосіб надати дитині розуміння соціальних, політичних та економічних питань сучасності.

Також, учбові програми для іноземних студентів розробляються дуже чітко, а вартість навчання для дітей є набагато нижчою, ніж вартість навчання для дорослих. Перебування в родині та, власне, навчання виходять значно дешевше, ніж переїзд за кордон, якщо ви маєте фінансові ліміти. Більш того, є можливість отримати стипендію та різні інші варіанти фінансової допомоги.

Підготовка до вступу у ВНЗ

Навчання в останніх класах середньої школи – це важливий час для Вашої дитини. У цей час виникають нові можливості для розвитку, які впливають на майбутні рішення дитини в роки формування особистості. Дитина починає замислюватись про подальше місце навчання та вибір майбутньої професії. Отримання середньої освіти за кордоном відкриє Вашій дитині можливості для вступу до вищих навчальних закладів країни, а також університетів інших країн.

Робота та імміграція

В деяких країнах, як, наприклад, у Канаді, після закінчення університету можливо подовжити візу на термін, рівний тривалості навчання, для отримання роботи за спеціальністю, та після перебування у країні (період навчання-роботи) отримати можливість для імміграції.

Незалежно від причин, за якими Ви вирішили надати вашій дитині середню освіту за кордоном, вона завжди залишиться у виграші. Відомо, що студенти, які пройшли таке навчання, краще підготовлені до швидких змін у світі з його процесами глобалізації й зростаючої конкуренції. Вони готові брати під свій контроль нові ситуації, а складні випадки сприймати як можливості для навчання та розвитку.

Не проґавте свій шанс надати дитині закордонну освіту, яка відкриє нові перспективи. На нашому сайті ви зможете знайти різні пропозиції середньої освіти за кордоном.