Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

IELTS Academic або Duolingo English Test

IELTS Academic або Duolingo English Test: як вони порівнюються?

Багато студентів і навчальних закладів мають запитання щодо відмінностей між Duolingo English Test (DET) та IELTS Academic для академічного навчання (освіта за кордоном). Дослідження, проведене експертами Університету штату Джорджія, показує, що між двома тестами є великі відмінності з точки зору їх придатності для набору студентів на програми вищої освіти.

Читати повний звіт дослідження 

Ось короткий підсумок результатів, який допоможе вам дізнатися, як ці два тести порівнюються та що це означає для вас.

IELTS Academic — це більш повний тест для визначення рівня навичок, необхідних студентам для здобуття вищої освіти

DET не охоплює всі ключові мовні навички, необхідні для успіху в навчанні, оскільки він зосереджується на лексиці та граматиці, тоді як IELTS Academic охоплює набагато ширший спектр комунікативних навичок у всіх чотирьох мовних навичках – аудіювання, читання, письмо та усне мовлення.

Переглянути навички, які охоплюють обидва тести

Матеріали та теми в IELTS більш академічно орієнтовані

IELTS Academic зосереджується на автентичному академічному змісті та взаємодії, гарантуючи, що кожен тест відповідає меті та відповідає потребам учасника після вступу до університету.  

Тестові матеріали в DET написані більш звичним способом і не зосереджені на академічній мові, що означає, що DET може мати обмеження для вищих навчальних закладів з точки зору прогнозування академічної успішності.

Переглянути контекстуальні відмінності двох текстів

Результати тестів слід порівнювати з обережністю

Результати дослідження вказують на те, що важко порівнювати результати між двома дуже різними тестами, і закладам не слід покладатися лише на прості таблиці перетворення, щоб зрозуміти, що означають бали. Більш інформативним є уважний погляд на те, що тестується, щоб переконатися, що учасники тестування мають належні мовні навички та впевненість для успішного проходження академічного курсу.

Дізнатися більше про порівняння результатів тестів

IELTS Academic більш прозоро узгоджений з CEFR

Загальноєвропейські стандарти мовної освіти (Common European Framework of Reference, CEFR) — це міжнародний стандарт для опису мовних здібностей. Різні іспити повідомляють про результати щодо CEFR, але існують великі відмінності в тому, як вони це роблять.

Оцінки IELTS пов’язані з рівнями CEFR завдяки дослідженням і перевіркам, що проводяться протягом багатьох років, і ця інформація доступна на веб-сайті IELTS і в академічних публікаціях.

Дослідники не змогли знайти жодної загальнодоступної інформації про те, як DET зіставляє свої бали з CEFR, і рекомендують обережно інтерпретувати рівні CEFR, надані Duolingo.

Дізнатися більше про IELTS Academic та CEFR 

Що це означає для університетів?

Основний висновок полягає в тому, що тестові завдання DET менш академічно орієнтовані та більш зосереджені на лексиці та граматиці. Тест, який зосереджується на цих навичках, може бути корисним для визначення грубих відмінностей між учнями, але університетам рекомендується знати про обмеження DET з точки зору прогнозування академічної успішності та з обережністю порівнювати результати тесту DET.

IELTS Academic охоплює лексику та граматику, але також включає глибоку оцінку навичок спілкування та здатності розуміти та використовувати мову в академічному контексті. Очний розмовний тест і велика кількість письмового матеріалу означають, що результати тесту IELTS відображають здатність використовувати мову, необхідну в реальному світі.

Читати повний звіт дослідження 

Якщо вас цікавить підготовка до тесту IELTS Academic, залишайте запит за посиланням або пишіть нам в telegram – @tower.ua