Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

Вища освіта

Вища освіта, здобута у закордонному вищому навчальному закладі, відкриває великі можливості в майбутньому. Крім диплома міжнародного зразка, який є найпрестижнішим у багатьох країнах, студент має шанс глибше вивчити англійську мову, засвоїти міжнародні методики і побудувати блискучу кар’єру.

Оберіть країну

Канада
США
Велика Британія
Австралія
Швейцарія
Іспанія
Італія

Збираючись у закордонний ВНЗ, студенти навіть не уявляють, наскільки зміниться їхнє життя. Крім якісних знань вони отримають колосальний досвід, так як життя студента змінює не тільки те, що відбувається в аудиторії навчального закладу, а й те, що знаходиться за його стінами. Крім того, з’являється можливість підтягнути свою англійську за кордоном.

Навчаючись за кордоном, студент знайде:

  • незалежність
  • впевненість
  • навички мислення англійською
  • велике бажання вчитися.

До того ж з’являється можливість взяти уроки англійської мови безпосередньо у носіїв, а процес навчання є досить цікавим.

Особливості навчання у різних країнах

Великобританія є лідером на ринку освіти. Однак потрапити до її ВНЗ не так просто. Потрібно пройти програму спецпідготовки або закінчити два класи в британській школі.

Швейцарія популярна такими спеціальностями, як менеджмент і туризм. Обов’язкова частина програми занять – оплачувана практика. На лекціях ви почуєте знайомі англійські слова, так як навчання там проводиться англійською мовою з додатковим вивченням німецької або французької.

Також найбільш затребуваними навчальними закладами є ВНЗ і коледжи Канади та США. Вступити до них дозволяється відразу після закінчення школи. Система освіти Канади дуже схожа з США. Найпоширенішими спеціальностями є високі технології і комп’ютери.

Вивчення англійської за кордоном

Сьогодні багато навчальних закладів Великобританії, Канади, Австралії та інших країн запрошують іноземних студентів для вивчення англійської мови. Рекомендовані програми навчання досить різні – від короткострокових курсів до повноцінних академічних програм.

Обираючи курс англійської мови за кордоном, студент враховує два важливих чинники: вартість і якість. Зарахування до закордонного ВНЗ – досить серйозний крок, тому слід ретельно підготуватися одразу, щоб не витрачати кошти потім на перепідготовку або перескладання іспиту.

Англійська в Австралії

В Австралії, як і в інших країнах, можна вивчати англійську в спеціальних мовних школах, центрах при коледжах і університетах. Всі вони об’єднуються в асоціацію ELICOS і контролюються Міністерством освіти країни.

Підготовчі школи не пред’являють ніяких спеціальних вимог для учнів. На першому занятті студент проходить тестування, де визначається його рівень знань і вже потім підбирається відповідна програма навчання.

Варто відзначити, що мова Австралії – англійська. Однак вона має ряд особливостей і тому називається австралійська англійська.

Переваги вивчення англійської мови в Австралії

  1. Англомовне середовище. Кращий спосіб опанувати англійську – перебувати серед носіїв мови. Саме з цією метою щороку в Австралію прибувають тисячі студентів з усього світу.
  2. Відмінна репутація. Система освіти в Австралії має бездоганну міжнародну репутацію і славиться своєю ефективною структурою і новаторською політикою.
  3. Висока якість. У школах англійської мови є обладнані відеозали, бібліотеки і комп’ютерні класи. Кожна людина може підібрати підходящий для себе курс. Це може бути як англійська для початківців, так і бізнес-англійська.
  4. Умови життя. Матеріальний добробут в Австралії є одним з найкращих в світі. Всі міста знаходяться на узбережжі, так що навчання буде приємним подвійно.

Основні труднощі навчання за кордоном

Незалежно від того в якій країні ви бажаєте вчитися, деякий час ви будете відчувати себе чужим. Головне – не дайте цьому відчуттю оволодіти собою. Мовний бар’єр також може стати проблемою. Потрапивши в англомовне середовище, у вас може виникнути відчуття, що ви знаєте тільки англійський алфавіт або ж специфічний акцент зіб’є вас з пантелику. Ця проблема вирішується досить швидко, варто лише пожити в цьому середовищі деякий час.

Спочатку буде важко без рідних і друзів. Адже коли виникають проблеми, ми шукаємо підтримку у близьких людей. Ця трудність буде існувати всього кілька місяців, потім у вас вже буде своє нове коло спілкування.