Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

Освіта у Австралії

Якісні знання та гарна освіта є дуже цінними речами. Останнім часом багато абітурієнтів віддають перевагу навчанню за кордоном, наприклад, в Австралії, що дозволяє у майбутньому знайти гарну роботу без особливих турбот. Окрім отриманих навичок, у студента в «заліку» залишаться високі знання з іноземної мови, розуміння культури, історії та ментальності іншого народу.

Згідно з законодавством Австралії, після закінчення будь-якого університету цієї країни випускник має право на подовження строку свого перебування у країні на 2 роки, що є непоганою можливістю залишитися в Австралії та отримати роботу. «Тауер Групп» пропонує великий пакет послуг: підбір прийнятної учбової програми та учбового закладу, курси англійської мови та повну інформацію стосовно навчання та перебування за кордоном.

Австралія
Розташування: Австралія
Початок навчання: березень, липень, листопад
Тип: Державний
Австралія
Розташування: Австралія, Брісбен
Початок навчання: березень, липень, листопад
Тип: Державний
Австралія
Розташування: Австралія
Початок навчання: кілька разів на рік
Вартість: 24 000 AUD
Тип: Державний
Австралія
Розташування: Австралія
Початок навчання: кілька разів на рік
Вартість: 20 000 - 25 000 AUD
Тип: Приватний

Розширюємо світогляд або чим приваблюють австралійські учбові програми

Попри деяку віддаленість австралійського континенту, на нього все ж таки варто звернути свою увагу, враховуючи наступні позитивні речі. В Австралії говорять англійською, при цьому намагаються суворо дотримуватися правил британського генезису. Якість освіти гарантується постійним контролем та держаною системою стандартів, тобто, усі учбові заклади зобов’язані відповідати цим вимогам.

Дипломи Австралії визнані у всьому світі, тому, під час пошуку роботи для випускника з таким дипломом немає жодних обмежень щодо країни (міста) де він може працювати, крім того, більшість австралійських ВНЗ включено до списків найкращих навчальних закладів світу. Плата за навчання в Австралії є значно вищою, порівняно з Європою, та приблизно дорівнює вартості здобуття освіти в Америці. Тим не менш, висока вартість повністю компенсується високоякісним сервісом: при кожному учбовому закладі є служби, що надають всеохоплюючу допомогу іноземним студентам. Окрім цього, студенти мають прекрасну можливість підробляти під час навчання (частково, коли йдуть заняття, та повний день на канікулах). Звичайно, це не покриває усіх витрат, проте, реально допоможе «впоратися» з їх частиною. Головна перевага – отримання безцінного досвіду.

 Нові перспективи: працюй там, де подобається!

Завершивши навчання, студент має право залишитися працювати в Австралії. Не виключається працевлаштування і в інших країнах, що потребують спеціалістів вашого рівня та профілю. На початку, обираючи учбову програму, кожен керується своїми бажаннями та прагненням отримати необхідну спеціальність. Дотримуючись певних вимог (а це – знання англійської мови, правильне складання резюме та співбесіда з роботодавцем), здобувач роботи може скоротити час її отримання до мінімуму. Починати шукати собі місце роботи варто ще під час навчання, особливо, якщо у студента є бажання підзаробити.

Не такий, як всі – ТОВ «Тауер Груп».

Компанія «Тауер Груп» стане справжнім наставником у світі найбільшої сили всесвіту – знань. Для нас є важливими ваші бажання та прагнення, і ми спираємося на них, намагаючись найбільш точно та оптимально підібрати вам відповідну програму навчання, варіант спеціальності та належний учбовий заклад (починаючи зі школи та закінчуючи університетом). Ви будете відчувати нашу підтримку протягом усього часу, починаючи від моменту вашого звернення і закінчуючи вашим від’їздом. Ба навіть більше! Пересвідчившись, що ви зараховані до обраного учбового закладу, ми допоможемо з оформленням у посольстві необхідної документації. Ми також надаємо допомогу у купівлі квитків та резервуванні житла. Наші закордонні партнери допоможуть вам влаштуватися після приїзду, сприятимуть у пошуку першої роботи, написанні резюме, відкритті банківського рахунку.

Не прогавте свій шанс відчути задоволення від роботи: саме отримана в Австралії освіта відкриє перед вами широкі можливості вибору улюбленої справи. Зазирніть до нашого київського офісу, і вже за кілька хвилин ви будете зацікавлено підбирати для себе програму.