Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

Вища освіта у Австралії

Головне – якість

Австралійська система освіти добре зарекомендувала себе на світовому ринку праці та міцно тримає позицію лідера, незважаючи на молодий термін існування. Це обумовлено систематичним контролем з боку Міністерства освіти Австралії, яке перевіряє без винятку і державні, і приватні установи. Австралійські дипломи є визнаними, оскільки відповідають єдиним державним вимогам. Випускникам австралійських ВНЗ нескладно знайти гарну роботу за спеціальністю через те, що вища освіта в Австралії повноцінно відповідає актуальним запитам суспільства. Без перебільшень можна сказати, що вища освіта в Австралії – реальна «злітна смуга» для того, аби змінити своє життя на краще.

Австралія
Розташування: Австралія
Початок навчання: березень, липень, листопад
Тип: Державний
Австралія
Розташування: Австралія, Брісбен
Початок навчання: березень, липень, листопад
Тип: Державний
Австралія
Розташування: Австралія
Початок навчання: кілька разів на рік
Вартість: 24 000 AUD
Тип: Державний
Австралія
Розташування: Австралія
Початок навчання: кілька разів на рік
Вартість: 20 000 - 25 000 AUD
Тип: Приватний

Що обрати? Та чи насправді ціна така велика?

Вищі навчальні заклади Австралії пропонують програми бакалавріату, аспірантури, магістратури та докторантури. Кожен обирає те, що йому потрібно: напрям в економіці, адміністраторській справі, бізнесі, в суспільних, природничих та гуманітарних науках, мистецтві. Крім того, знання англійської мови майбутнім студентом знаходиться не на останньому місці. Для вступу в вищий навчальний заклад абітурієнт повинен скласти тести IELTS, які складаються з чотирьох частин: розмовної мови, письма, читання та аудіювання, а результати тестування мають бути не нижче 6-6,5. Нещодавно для студентів з’явилась можливість опановувати дві спеціальності одночасно, що суттєво збільшує шанси отримати роботу.

Кожний навчальний заклад висуває власні вимоги для абітурієнтів. Увага звертається на зміст та рівень освіти, які були отримані студентом раніше. Навчання в Австралії в середній школі триває 12 років, тому, середня освіта вступника має відповідати австралійській, або додатково має бути прослуханий курс на підготовчому відділенні з обраної Вами спеціальності (“Foundation”).

Безкоштовне навчання – не передбачено. Це компенсується гарним сервісом студентського містечка: бібліотека, їдальня, спортивні зали, кімнати відпочинку, комп’ютерні класи тощо. Вартість навчання в Австралії практично така ж, як в Штатах і трохи вища за європейську. На щастя, скоротити частину витрат можна, працюючи під час навчання (неповний робочий день, але не більше 20 годин на тиждень), а на канікулах – повний день). Житло теж можна обрати за приємною ціною. Крім того, після закінчення навчання, студенти легко можуть знайти гідну роботу.

Еталон освіти

Кожен рік державою виділяються великі кошти для наукових досліджень, оскільки навчання в Австралії передбачає не тільки семінари та лекції, але й практичні та лабораторні заняття. Глибокі знання, багатогалузеві програми, суворі навчальні методики, – все це було запозичене з могутньої британської системи для отримання якісної освіти. Для українців, росіян та іноземців з інших країн не буде жодних проблем з адаптацією на зеленому континенті, оскільки велику частину мешканців складають мігранти.

Ми надамо індивідуальну консультацію з приводу отримання вищої освіти в Австралії, допоможемо обрати австралійські навчальні програми та заклади, надамо допомогу при зарахування до ВНЗ, отриманні візи, відкритті банківського рахунку, виборі помешкання, пошуку роботи. Ви вирішили пройти навчання в Австралії ? Тоді чекаємо Вас в нашому київському офісі. Мешканці інших міст можуть зв’язатись з нашими співробітниками по скайпу. Наш досвід допоміг вийти на новий рівень багатьом людям.

Надійний шлях до імміграції в Австралію

Беззаперечною перевагою отримання освіти в Австралії є те, що країна дуже лояльна по відношенню до імміграції міжнародних студентів, які навчались в вузах. Коледж не є достатнім для отримання пост-навчальної візи (перший крок в імміграційному процесі), потрібно, як мінімум, провчитися та отримати ступінь бакалавра або магістра (для тих, хто має ступінь бакалавра, отриману в іншій країні, та навчається в Австралії на магістратурі).

Після закінчення навчання пост-навчальна віза надає вам право не менше двох років залишатися в країні, працювати на будь-якого роботодавця повний робочий день, скористатися програмою кваліфікованої імміграції або отримати спонсорську візу від роботодавця. Набір австралійських імміграційних балів на ПМП-візу стане простішим, оскільки Ви зможете отримати додаткові бали за навчання в Австралії, яких дуже часто не вистачає кандидату для отримання постійного місця проживання в цій неймовірній країні. Вступ до університету є більш дорогим шляхом, ніж кваліфікована імміграція, але цей шлях є більш надійним. Документи на студентську візу розглядаються протягом місяця, в той час, коли імміграційна справа за стандартною процедурою кваліфікованої імміграції (Skilled Worker) займає 7 – 12 місяців. Крім того, ви не зможете іммігрувати, якщо Вашої спеціальності немає в списках професій (SOL, CSOL), а навчальна програма в ВНЗ доступна всім: немає обмежень за спеціальністю, яку обрав студент, а шанси імміграції після її закінчення, для тих, хто прагне гарно проявити себе в роботі на австралійського роботодавця, майже стовідсоткові.