Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

Вища освіта у Іспанії

Кількість іноземних студентів, які навчаються в Іспанії, зростає з кожним роком, і це не може не викликати питання: що ж робить цю країну таким привабливим місцем для навчання? Вочевидь, не тільки середземноморський клімат, чудова кухня або доброзичливі місцеві жителі.

Перш за все, це давня традиція першокласних навчальних закладів, які пропонують одні з кращих у світі освітніх послуг, і висхідна до 1218 року. З тих пір Іспанія продовжує прагнути до миру наукового співтовариства і хвилювати його, проводячи дослідження світового рівня, і створюючи одні з кращих бізнес-шкіл не тільки в Європі, але й у всьому світі.

Іспанія
Розташування: Іспанія, Барселона
Початок навчання: жовтень, лютий, червень, серпень
Вартість: від 6450 EUR
Тип: Приватний

Також, студент отримує більш широку міжнародну перспективу. Хоча це стосується практично будь-якого випадку навчання за кордоном, це особливо актуально для Іспанії. Навчання в Іспанії піддає учня впливу і досвіду, з якими він зазвичай не стикається, коли вчиться в своїй країні. Необхідність зануритися в нову культуру, звикнути до нового способу навчання і роботи, а в деяких випадках і вивчити нову мову, може значно вплинути на його майбутнє працевлаштування. Крім того, Іспанія відкриває кар’єрні можливості не тільки в Європі, але і в Латинській Америці.

Незважаючи на те, що багато навчальних закладів Іспанії пропонують програми англійською мовою, іспанська є другою мовою в світі за поширеністю. Мало того, що це дуже корисна мова, коли йдеться про замовлення їжі в місцевому ресторані або необхідності дізнатися дорогу, володіння іспанською також дозволить студенту краще познайомитися зі своїми однокласниками. До того ж, роботодавці вважають багатомовність цінних навиком. Зрештою, іспанська мова домінує в глобальних ділових комунікаціях, від Латинської Америки і до Європи.

Окрім іншого, Іспанія – бурхливий центр для технічних стартапів і амбітних підприємців. Барселона може зійти на престол як відповідь Іспанії на Силіконову Долину, але технологічна сцена стартапів Мадрида вже також стрімко розвивається. За останні п’ять років, сонячна столиця Іспанії стрімко зросла, ставши домівкою для більше ніж 1200 стартапів, і вважається однією з «найбільш швидко зростаючих економік» ЄС.

Ну і звичайно ж Іспанія – це земля хорошого життя. Починаючи з тапасу й до сангрії, від футболу і до фламенко, не можна заперечувати, що на кожному кроці можна побачити велику кількість багатої історії, мистецтва та культури.

Іспанія може запропонувати якість життя, як ніяка інша країна. Будучи другою найбільш відвідуваною країною світу в 2017 році, згідно з Всесвітньої туристської організації ООН, з Іспанією важко конкурувати.

У перервах між лекціями і навчанням студенти можуть погрітися під теплими сонячними променями, насолодитися магією місцевих фієст, прогулятися затишними вуличками, порадувати свої смакові рецептори солодким смаком сангрії або пряними присмаками тапаса, а також відкрити для себе кілометри золотих пляжів і прекрасних пейзажів.

Крім того, беручи до уваги відносно низьку вартість життя в Іспанії в порівнянні з європейськими побратимами, м’якші візові обмеження і репутацію безпечної і надійної країни, не дивно, що Іспанія надзвичайно приваблива для студентів з усього світу.