Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

Середня освіта у Англії

Сотні років англійська середня освіта вважається кращою в світі. Англійська середня школа – це заклад з чудовими умовами для навчання і всебічного розвитку дитини. Випускники британських шкіл і університетів легко знаходять собі найкращу роботу у всіх країнах світу, де цінуються глибокі знання і високий рівень розвитку особистості.

Велика Британія
Розташування: Англія, Оксфорд
Вартість: 23 300 GBP на рік
Тип: Міжнародний коледж

Підготовка до вступу в британську школу

Більшість англійських шкіл приймають на навчання дітей (в тому числі, іноземців) починаючи з 11-13 річного віку. У цей час дитина вже досить самостійна, може впоратися з елементарними побутовими завданнями і освоїтися в незнайомому колективі. У той же час є кілька шкіл-пансіонатів, які приймають на навчання дітей, починаючи з семирічного віку.

Для того, щоб ваша дитина змогла вступити до школи в Англії, підготовку слід розпочинати завчасно. Оптимальним терміном вважається один рік. За цей час ви повинні встигнути:

  • провести неупереджену оцінку знань вашої дитини;
  • покращити рівень англійської мови;
  • підготуватися до складання вступних іспитів;
  • налаштувати дитину на готовність до навчання за новою для неї системою.

При вступі до більшості середніх шкіл потрібно готуватися за такими критеріями:

  • академічна успішність плюс оцінка захоплень та інтересів дитини;
  • письмове тестування на знання англійської мови;
  • усна співбесіда.

Слід пам’ятати, що саме від рівня підготовки і загального розвитку вашої дитини залежить, чи зможе вона вступити до англійської школи.

Іспити в середній школі Англії

В Англії немає єдиної системи вступних тестів. Кожна школа керується власними напрацюваннями та традиціями, але є ряд загальних правил. Зазвичай, тести включають завдання на знання англійської мови. Це може бути аудіювання, оцінювання знань граматики, письма, читання і знання розмовної мови. Також оцінюється рівень підготовки із загальноосвітніх предметів і логіки.

Є освітні заклади, для вступу в які необхідно пройти попередню співбесіду з представником школи, а також підготувати твір на задану тему.

Як обрати потрібну школу

Обрати школу для навчання в Англії батьки можуть самостійно або скориставшись послугами професіоналів, які допоможуть знайти ідеальний варіант. З багатьох запропонованих приватних і державних шкіл вони знайдуть для вас оптимальний навчальний заклад відповідно до ваших статків і критеріїв відбору.

На які критерії слід спиратися при виборі середньої школи? Загальний рейтинг англійських шкіл ґрунтується на аналізі результатів іспитів, які публікуються в авторитетних британських виданнях (The Telegraph). Також велике значення має оцінка шкіл за якістю умов проживання і навчання. Розглядає ці питання Ofsted – міністерський департамент уряду Великобританії під назвою Офіс стандартизації освіти, послуг для дітей та навичок.

Крім даних, що публікуються офіційними організаціями, також варто дивитись і на інші характеристики тієї чи іншої школи.

Як знайти оптимальну школу для вашої дитини

Багатьом дітям буде зручніше навчатися в звичайних школах з не дуже «гучними» назвами. Є школи, які не поступаються за якістю освіти лідерам офіційних рейтингів, але відзначаються затишною, сімейною обстановкою і доброзичливою атмосферою. У такій школі будь-яка дитина з-за кордону буде відчувати себе як вдома – затишно і впевнено. Такі умови обов’язково впливатимуть на успіхи вашої дитини.

Проте, знайти таку школу самостійно, без допомоги фахівців, які знають все про англійські школи – важке завдання. Такі пошуки можуть забрати багато сил і часу, і ніхто не гарантує, що обраний навчальний заклад виправдає всі ваші сподівання. Пошуки в Інтернеті, зазвичай, не дуже корисні. Для того, щоб розібратись в наданих пропозиціях, потрібно відвідувати виставки, що влаштовують представники британських шкіл, приходити на зустрічі з ними, а також не ігнорувати інші профільні заходи.

Найкращий спосіб знайти оптимальну школу в Англії – скористатися послугами експертів, які знають все про англійські середні школи. Вони допоможуть вам знайти навчальний заклад, що відповідатиме вашим потребам і бюджету. Наші фахівці знають всі особливості, переваги і недоліки англійських шкіл, так що ви ніколи не пошкодуєте про свій вибір.