Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

Номінація Саскачевану


Імміграційні програми провінції Саскачеван розроблені для того, щоб провінція могла відбирати людей, які відповідають критеріям, які бажають оселитися і працювати тут.

Більшість програм номінації провінцій Канади вимагають, щоб у заявника був job offer (пропозиція про роботу) від канадського роботодавця, що є досить складним завданням.

Але у провінції Саскачеван є одна категорія за програмою Saskatchewan Immigrant Nominee Program – SINP, розроблена для людей з професіями, затребуваними у цій провінції – International Skilled Worker: Occupation In-Demand, яка не потребує job offer.

Номінація Саскачевану призначена для кваліфікованих професіоналів, які:

 • Не мають пропозиції про роботу в Саскачевані, але мають високу кваліфікацію у затребуваній професії.
 • Відповідають критеріям.

Номінація Саскачевану: Критерії відбору

 1. Ви мешкаєте за межами Канади або маєте доказ легального статусу у Канаді.
 2. Ви не намагаєтесь отримати статус біженця.
 3. Набираєте мінімум 60 балів з 110 за оціночною шкалою.
 4. Ваш мовний бал з англійської або французької не нижче 4 – Canadian Language Benchmark (CLB) 4.
 5. Маєте закінчену вищу освіту (необхідно отримати її підтвердження у одній з встановлених організацій – CES, ICAS, WES, IQAS, ICES).
 6. У вас є досвід роботи, який має високу кваліфікацію і не включений в список виключених професій. У вас повинен бути як мінімум один рік оплачуваної роботи на повній ставці (мінімум 30 годин в тиждень) за кваліфікованою професією за останні 10 років, пов’язаною з вашою областю освіти. Ваш досвід роботи повинен бути висококваліфікованим (NOC «0», «A» або «B»), який вважається затребуваним в Саскачевані на момент подачі вашої заяви.
 7. Ваш досвід роботи повинен бути пов’язаний з вашою професією і освітою.
 8. Можливо, вам буде потрібно надати підтвердження професійного статусу або права на отримання ліцензії, в залежності від професії.
 9. Необхідно мати підтвердження наявності грошових коштів та надати план поселення в провінцію.

Номінація Саскачевану: подання запиту

Щоб подати заявку на підкатегорію SINP, ви повинні спочатку відправити Expression of Interest – EOI. Ви будете включені до пулу кандидатів. Не всім кандидатам, які подали заявку на участь в програмі міжнародного кваліфікованого робітника, буде запропоновано подати заявку в SINP.

Кількість балів, пов’язаних з профілем EOI, буде визначати ймовірність отримання запрошення на подачу заявки (Invitation to Apply – ITA). Ті, хто набрав високі бали в резерві кандидатів, матимуть більше шансів бути запрошеними для подачі заявки.

Судячи з прохідних балів за минулий рік (мінімум 68), набрати їх є можливість у заявників, які крім іншого знають французьку мову або мають родичів в Саскачевані, або досвід роботи тут, або закінчили місцевий заклад вищої освіти.

Після того, як вас запросять подати заявку, вам буде потрібно надати докази для підтвердження набраних вами балів в EOI. Заявку необхідно подати протягом 30-ти днів від дати запрошення.

Якщо буде встановлено, що заявник надав неправдиву інформацію, то заявнику може бути відмовлено у використанні SINP на два роки (або більш в разі повторного порушення).

Збір за подачу заявки складає 350 CAD. Якщо ваша заявка затверджена, вам прийде запрошення податися на ПМП візу до Міністерства громадянства та імміграції Канади (IRCC) протягом 60-ти днів.

Наші фахівці допоможуть вам безкоштовно оцінити ваші шанси на імміграцію до Канади по номінації Саскачевану. Для оцінки ваших шансів направте на імейл test@tower.ua наступну інформацію:

 • дата народження
 • скани або фото всіх ваших дипломів з додатками
 • резюме (тільки офіційна робота)
 • рівень англійської
 • рівень французької
 • сімейний стан
 • якщо є родичі в Канаді, в якій провінції, яка спорідненість, який у них статус.
 • Якщо є чоловік (дружина), про нього (неї) та ж інформація.

Ефективна підготовка до іспиту IELTS за 4-8 тижнів під керівництвом професійних викладачів. Опрацювання всіх частин іспиту (4 модулі), групи різних рівнів, від B1 до C2. Пробний тест наприкінці курсу!

Розклад

Індивідуальні заняття – найбільш гнучкий формат навчання, і для багатьох – найбільш ефективний. Досвідчений викладач повністю підлаштовує програму згідно Ваших побажань та допомагає отримати бажаних результатів.

Докладніше