Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

Вища освіта у Великій Британії

Система освіти в Великобританії здобула стійку репутацію, завдяки високим стандартам. Майже усі британські ВНЗ є державними установами, кожна кафедра проходить незалежну перевірку, аби довести, що вони дотримуються стандартів в області навчання, досліджень та керування навчальною установою. Результати цих оцінок є публічними. Саме така сувора система надала британській кваліфікації міжнародного визнання. В наш час багато країн запозичують подібну модель.

Велика Британія
Розташування: Велика Британія, Лондон
Початок навчання: вересень, січень
Тип: Державний

Які переваги навчання в Великій Британії

Велика Британія – найпопулярніше місце в світі, після США, серед іноземних учнів. Щорічно близько 300 тисяч студентів приїздять в Велику Британію, аби вивчати мову, вчитись на підготовчих курсах в найрізноманітніших учбових закладах. Нижче наведені основні переваги отримання британської освіти.

Різноманітність спеціальностей

Ви завжди можете обрати необхідний Вам навчальний заклад та курс, який максимально відповідає вашим захопленням: від комп’ютерного програмування, інженерної океанографії, метеорології, музичних технологій та підводної фотографії – до антропології, готельного менеджменту, мультимедійного дизайну, танців тощо. Багато факультетів надають можливість вчитись заочно.

Перспективи працевлаштування

Оскільки британська кваліфікація має міжнародне визнання та цінується роботодавцями світу, навчання в Великій Британії буде міцною базою для Вашої майбутньої кар’єри. Багато сучасних методик навчання, останні технічні досягнення та кваліфіковані викладачі допоможуть Вам реалізувати потенціал, розвинути самостійне мислення, а також нададуть можливість глибоко та детально оволодіти обраним предметом.

Життя в Великій Британії допоможе поринути в мовне довкілля, завдяки чому, Ви навчитесь спілкуватися та мислити англійською як рідною мовою. Крім того, самостійне життя в новій країні та досвід нової культури допоможуть розвинути особисті навички, такі, як незалежність, гнучкість та адаптивність, що високо цінуються роботодавцями! Усе це позитивно відобразиться на Вашому резюме. Ви ще сумніваєтесь, чи варто отримувати вищу освіту в Великій Британії?

Диплом міжнародного рівня

В Великій Британії знаходяться 7 з 10 найкращих європейських університетів, а університети Оксфорду, Кембриджу та Лондону перераховані в десятці найкращих університетів світу! Хоч населення Великої Британії складає усього 1% від населення усієї земної кулі, в ній проводиться 5% всіх наукових досліджень та видається 14% найбільш популярних наукових робіт. Таким чином, Ви будете навчатися в одній з найкращих навчальних систем світу!

Фінансові вигоди та співвідношення «ціна-якість»

Аби отримати більшість фахових ступенів бакалавра в Великій Британії, необхідно навчатись три роки, а для отримання ступеню магістра – один рік. Зверніть увагу на те, що у багатьох інших країнах для цього Вам необхідно навчатись чотири та два роки відповідно. Очевидно, що навчання в Великій Британії зекономить Ваш час та гроші. Крім того, якщо Ваш курс триває більше півроку, студентська віза надає можливість працювати в країні, аби сплатити навчання. Також, ви зможете отримати безкоштовне медичне обслуговування Національної служби охорони здоров’я. Врешті-решт, всім відомо, що Лондон – дороге місто, але багато головних навчальних закладів знаходяться за його межами, де вартість життя набагато нижча. В свою чергу, міста на півночі Англії значно дешеві.

Нові обрії

Британія – це багатокультурна та багатоконфесійна країна, яка завжди вітала мігрантів та відвідувачів з інших країн. Життя в Великій Британії подарує вам шанс ознайомитись з іншою культурою, зустріти нових людей з різним походженням та поглядами на життя. І оскільки Велика Британія – популярне місце серед іноземних студентів, ви неодмінно зустрінете людей з усіх куточків земної кулі під час свого перебування в країні.

Англійська мова

Ви безсумнівно знаєте, що рівень розуміння англійської та володіння нею – ключові фактори при вступі в той або інший навчальний заклад. Як правило, в різних навчальних закладах існують різні вимоги до результатів тестів, та навіть в умовах одного закладу ці вимоги здебільшого вищі для курсів медицини та права. Вимоги до рівня володіння мовою навчальні заклади визначають в різних тестах у вигляді мінімальної загальної оцінки, та, як правило, мінімальної оцінки з письма, говоріння, аудіювання та читання. Тому, Вам слід бути впевненими, що маєте гарний рівень розуміння англійської. Переконатися в цьому можна, склавши тест з англійської – IELTS (міжнародна система тестування англійської мови). Звертайтесь до нас, і ми допоможемо Вам підготуватись до складання тесту та вступу до навчального закладу Великої Британії.