Підготовка до іспитів
Курси англійської
Імміграція
Тільки Telegram
Мова:

Середня освіта у Канаді

Чи замислюєтесь ви, у якій країні дати своїй дитині середню освіту? Уважно погляньте на можливість навчання в Канаді – країні з високим рівнем життя й одним з кращих рівнів освіти у світі.

Середня освіта в Канаді дуже схожа на американську. Вона триває з 6-го по 12-й класи і надається безкоштовно, якщо говорити про державні навчальні заклади. Оскільки в Канаді дві державні мови: англійська та французька, Ваша дитина зможе обрати, на якій мові навчатися.

В Канаді Ваша дитина пройде спеціальний тест, за результатами якого вона потрапить у відповідний клас. Але, слід враховувати, що закінчення 6-го класу в Україні не гарантує перехід в 7-й в Канаді. Також, в рамках програми адаптації для іноземних студентів, Ваша дитина отримає додаткові мовні заняття у школі.

Можливий варіант навчання – від 1-го семестру до повного закінчення середньої освіти. Для зарахування дитини необхідно надати її свідоцтво про народження, табель, паспорт з копією візи та будь – які інші дипломи про освіту.

 Перевагою навчання в Канаді є те, що Ваша дитина після закінчення середньої освіти отримає можливість прямого вступу до канадського вищого навчального закладу.

Канада
Розташування: Канада, Ванкувер
Початок навчання: кілька разів на рік
Тип: державний
Канада
Розташування: Канада, м. Гамільтон
Початок навчання: вересень
Вартість: 27 000 CAD на рік
Тип: Міжнародний коледж
Канада
Розташування: Канада, Міссісога
Початок навчання: вересень
Вартість: від 15 000 CAD на рік
Тип: Приватний
Канада
Розташування: Канада, Торонто
Початок навчання: вересень
Вартість: 14 800 CAD на рік
Тип: Приватний
Канада
Розташування: Канада, Ванкувер
Початок навчання: вересень
Вартість: 35 750 CAD
Тип: Приватний
Канада
Розташування: Канада, пров. Онтаріо
Початок навчання: вересень
Вартість: від 15 600 CAD на рік
Тип: Приватний
Канада
Розташування: Канада, пров. Онтаріо
Початок навчання: вересень
Вартість: 65 500 CAD на рік
Тип: Приватний
Канада
Розташування: Канада, пров. Онтаріо
Тип: Приватний
Канада
Розташування: Ванкувер (провінція Британська Колумбія, Канада)
Початок навчання: декілька разів на рік
Тип: Приватний
Канада
Розташування: Торонто (провінція Онтаріо, Канада)
Початок навчання: декілька разів на рік
Вартість: від 17 000 CAD
Тип: Державний

Державні школи

Якщо Ви прагнете надати дитині гарну освіту, але маєте певні фінансові обмеження, обирайте навчання в державних школах, в яких навчається більшість дітей, в тому числі, й іноземців.

Державні школи приймають усіх учнів, незалежно від їх релігійних вірувань, академічних здібностей або будь-яких інших факторів. Усі викладачі в державних школах штатів та провінцій Північної Америки мають федеральну, державну або провінційну сертифікацію разом з дипломом бакалавра. Оскільки в цих школах можлива тільки денна форма навчання, Ваша дитина житиме в канадській родині. Це допоможе їй швидко ознайомитись з місцевою культурою та побутом та відчути себе як вдома.

Мінусом навчання в державній школі є переповненість класів порівняно з приватними школами.

Приватні школи в Канаді

В Канаді існує понад 1700 приватних та незалежних шкіл, які відомі за межами країни. Вони відрізняються від державних великими територіями, маленькими класами, комфортними резиденціями. Одразу зверніть увагу на те, що вартість навчання в приватних школах значно нижча, ніж в Британії або Швейцарії, але якість навчання та проживання завжди приємно вражає. Усі викладачі – висококваліфіковані, полюбляють свій предмет та часто мають ступінь вище бакалавра. В дружному середовищі вони підтримують тісні зв’язки з учнями та є прикладом для наслідування.

Однією з найбільших переваг приватних шкіл є відсутність обмежень в виборі навчальної програми, оскільки ці заклади фінансуються з приватних рахунків. Звичайно, до тих пір, поки батьки згодні з інтелектуальною, релігійною та філософською основою навчального закладу, така незалежність від втручання уряду є великою перевагою.

Навчальні заняття залишаються пріоритетом для більшості приватних шкіл, але багато з них акцентують увагу на всебічному розвитку та заохочують участь дітей у нешкільних заходах: музичних, мистецьких, спортивних та секційних – усе це є мотивуючим фактором для навчання.

Проте, будьте готові до того, що вступ до багатьох приватних шкіл може бути доволі важким. Вступ відбувається на основі відбору, а вимоги є значно вищими, ніж в державних школах. Також, приватні школи мають право відрахувати учня або відмовити при вступі. Це може трапитись, якщо Ваша дитина не буде дотримуватися політики та стандартів школи.

Правильний вибір школи допоможе Вашій дитині не тільки отримати середню освіту в Канаді, стати успішним в сприятливому середовищі та досягти незалежності, але й здобути унікальні здібності відповідно до форми навчання. Звертайтесь до Tower Group, і ми допоможемо Вашій дитині отримати середню освіту в Канаді!